Megoldott

Forgalmi jelzőtábla rongálódás

Bp. II. ker. Budenz úton az Budenz csemege előtti zebránál a gyalogos átkelőhely táblát gépjárművel kidöntötték.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budenz út 24

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Nyilvántartásunk szerint a helyreállítás 2022.10.26-án megtörtént. Köszönjük bejelentését.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Milicz Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetes pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyirányú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Viktor Kovács
    Illetékes: Budapest Közút
    Felhévízi utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére