Válaszra vár

Lomtalanítás után maradt szemét

Anonim Járókelő

A lomtalanítás után maradt használt gumiabroncsot valaki a villanyoszlophoz láncolta.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Táltos u. 20

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a gumi még mindig ott van. Semmi változás!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldobált műanyag hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Mókus ösvény (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Királyhágó tér úszik a szemétben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére