Megerősítésre vár

Hiányzó burkolat a járdán

Kérem pótolják a hiányzó burkolatot a járdán. Szentkirályi u. 6
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szentkirályi u. 6

Hozzászólások

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    Munkatársaink hamarosan felmérik a jelzett burkolati hibát. Kérjük szíves türelmüket.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére