Megoldatlan

Eltűnt pad+asztal

Tavasszal bejelentettem, hogy szörnyű állapotban van a pad és asztal, a Kakas domb mellett. 2 hónapra rá eltűnt (július elején), pótolva azóta sem lett. Kérem mihamarabb pótolják, még egy rossz állapotú pad is jobb volt, mint pad nélkül.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ábrahám Géza u. 144

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a balesetveszélyes állapota miatt kerültek eltávolításra, bontásra az eszközök.
    Jelenleg nem tudjuk pótolni, így szíves türelmét és me...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolóban hagyott fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Széchenyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dzsumbuj

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bem utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére