Megoldott

Graffitis tartóoszlopok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS (2022.11.21.)
MÁV-HÉV válasza:

A MÁV-HÉV Zrt. tájékoztatása szerint a bejelentésében jelzett közúti felüljáró a Budapest Közút Zrt. kezelésében van, ezért bejelentését továbbítottuk részükre a szükséges intézkedések megtétele céljából.

-----

Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 75

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész valóban.
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 111351 számú bejelentésben szereplő Mozaik utcai felüljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik. Viszont a közterületek graffiti mentesítését,...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS (2022.11.21.) MÁV-HÉV válasza: A MÁV-HÉV Zrt. tájékoztatása szerint a bejelentésében jelzett közúti felüljáró a Budapest Közút Zrt. kezelésében van, ezért bejelentését továbbítottuk részükre a szükséges intézkedések megtétele céljábó...

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0056613/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00111351

    Tisztelt Ügyelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését. A MÁV-HÉV Zrt. tájékoztatása szerint a bejelentésében jelzett közúti...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0056613/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00111351

    Tisztelt jarokelo.hu!

    Nagyon köszönjük a megkeresését. A MÁV-HÉV Zrt. tájékoztatása szerint a bejelentésében jelzett köz...
  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    A műtárgy üzemeltetője a Budapest Közút.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    matricák - Ferencie tere C lejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére