Megoldatlan

Parkoló autók miatt sáv szükűlet

Anonim Járókelő

T. Ügyintézők!

Sajnos nem egyedi a probléma, állandó pláne, ha még csúcsidő is van. A Régi Fótiról kanyarodni a Rákosmező utcára egyszerűen képtelenség, mert a parkoló autók, közöttük teher autók miatt is, nehéz a bellátása az utcának. Azaz autós szembesül hátránnyal, aki rá kanyarodik a Rákosmező utcába és nem a tud a saját sávjában menni az úton álló autók miatt. Emiatt a szemből jövők elsőbbsége folyton akadályozva van, mert természetesen akinek elsőbbsége van, a magyar jog alapján nem mondd le róla. Viszont folyamatos konfliktust okoznak egymásnak az autósok.
Ebben kérnék egy segítséget, mert mióta az Apórháza utcába balról kanyarodni tilos, így megnövekedett a forgalom a Rákosmező utcában, mivel csak ott lehet először balra kanyarodni. Az ott parkoló autók, amelyek kisebb teher autók is vannak akadályozzák a haladást. Csúcsidőben kellemetlen, amikor az ember bekanyarodik és több autóval találja szembe magát, akiknek jogos az elsőbbség igényük, de nem lehet elhaladni mellettük, mert nem férnek el. A probléma régóta fenn áll. Ezen kellene segíteni, vagy teljesen megtiltani a parkolást azon az egy szakaszon a következő kereszteződésig, vagy elsőbbséget kell kapnia annak, aki balról jön. Busz is közlekedik azon a szakaszon rendszeres probléma számára is a közlekedés.
Érintett helyszín: xv kerület

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Régi Fóti út 31

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján, nem támogatják a forgalmi rend változtatását.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XV. kerületi Régi Fóri út-Rákosmező utca kereszteződéssel kapcsolatos megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A Rákosmező utcában jelenleg is megállási tilalom van érvényb
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille...
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takart közúti tábla - M3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Szerencs utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás burkolati felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mechwart liget (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellenirányú kerékpárforgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére