Megoldatlan

Olvashatatlan utcanévtáblák

A Föld utca - Vályog utca sarkon lévő utcanétáblák az egyik oldalon teljesen olvashatatlanná váltak, a szembe sarkon pedig eleve kinn sincsenek. (A fotók a Google térképről származnak, idén márciusiak, de a napokban jártam a helyszínen és a helyzet változatlan.)
Kérem, hogy intézkedjenek a javításukról, illetve pótlásukról. Köszönöm!

Mellékelt képek:
1., Föld u. - Vályog u. nyugati sarok
2., Föld u.
3., Vályog u.
4., Föld u. - Vályog u. keleti sarok

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vályog u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által jelzett utcanév táblák pótlásra/cserére kerültek.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem látszik az illetékes mai napon érkezett válasza. 4 különféle típusú böngészőben ellenőríztem.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    III. kerület Polgármesteri Hivatal

    Igazgatási Főosztály

    Hatósági Osztály

    Köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Javításra vár a Szent Margit rendelő felirata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Óriási beton elem a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fölösleges vasszerekezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Váci Mihály tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére