Megoldott

Hibás útbaigazító tábla

Az Aquincumi Múzeum bejáratát már régen áthelyezték a Záhony utcáról a Szentendrei útra, ez a tábla most rossz irányba mutat, félrevezeti a turistákat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható, ma már nem volt ott a tábla.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-101484/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főoszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldöm a Fővárosi Önkormányzatnak is, hátha ők tudják, kihez tartozik a tábla...

    / Szvsz mivel lassan egy év alatt sem találjuk sem mi, sem a hivatalos intézmények a tulajdonost, nem hiszem hogy bá...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért ez már nevetséges. Ha esetleg én venném le, akkor kinek a jogait sérteném meg?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt "Járókelő"!

    A barna, turisztikai útbaigazító táblát nem a múzeum helyezte ki a területre. Már több ízben jeleztük különböző hatóságoknak, hogy a táblát át kellene helyezni, helyszíneket is j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő Járókelő,

    bejelentésérő a mai napon szereztem tudomást. Tájékoztatom, hogy több mint 170 oszlopon hozzávetőlegesen 600 táblát kezelünk, de a lefényképezett oszlop és tábla nem a B
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Járókelő,

    bejelentésérő a mai napon szereztem tudomást. Tájékoztatom, hogy több mint 170 oszlopon hozzávetőlegesen 600 táblát kezelünk, de a lefényképezett oszlop és tábla nem a BF
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtük újra a Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Kft. központi e-mail címére és az ügyvezetőnek is.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is ott van a tábla...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük a Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Kft.-nek.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megnéztem, még nem.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, megoldódott a probléma?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor kérem a Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Kft-t értesíteni, szerintem indokolt. Köszönöm.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK Ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1113)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A turiszti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Erzsébet körút 14.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére