Megoldott

Légkábel lóg

FRISSÍTÉS: 2023.03.22.

XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató válasza:

Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes.
A légvezeték a tömegközlekedési megállóhely villanyújságjának vezetéke, a kamera valószínűsíthetően a BKK forgalomfigyelő kamerája lehet.
Javasoljuk a bejelentést megküldeni a BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt. részére.

------

FRISSÍTÉS 2022.12.09.

E.ON válasza:
"A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett hálózati berendezés (vezeték) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.

Az alábbi megkereséssel kapcsolatban (mivel ez térfigyelő kamera) ajánljuk az üzemeltetésben illetékes Budapest Főváros XIV. kerületi Önkormányzatát felkeresni szíveskedjenek."

---

FRISSÍTÉS 2022.11.17.

Az eddigi válaszok alapján nem Telekom, BKK, TraffiCom.

-------

Tisztelt Illetékes!

Örs vezér téri végállomáson a 82-es troli megállója és a 131-es megállója között lóg valamilyen légkábel hónapok óta. Kérem szíves intézkedésület!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0013680/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00111061

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az érintett kábel javítása...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.12.09. E.ON válasza: "A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett hálózati berendezés (vezeték) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona. Az alábbi megkereséssel kapcsolatban (mivel ez térfigyelő kamera) ajánljuk az üzemeltetésben ill...

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00111061 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes.
    A légvezeték a tömegközlekedési megállóhely villanyújságjának vezetéke, a k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Tehát van közterületen egy lógó kábel, amiről senki semmit nem tud. Bámulatos...
  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.11.17. Az eddigi válaszok alapján nem Telekom, BKK, TraffiCom. ------- Tisztelt Illetékes! Örs vezér téri végállomáson a 82-es troli megállója és a 131-es megállója között lóg valamilyen légkábel hónapok óta. Kérem szíves intézkedésület! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.09. E.ON válasza: "A tá...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/656023/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100058687004

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Örs vezér téri végállomáson a 82-es troli megállója és a 131-es megállója között lóg valamilyen légkábel hónapok óta. Kérem szíves intézkedésület! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.17. Az eddigi válaszok alapján nem Telekom, BKK, TraffiCom. ------- Tisztelt Illetékes! Örs vezé...

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú kábel.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/005560-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00111061

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyet a BKV Zrt.-nek továbbítottunk. A Szolgáltató arról tájéko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • TraffiCOM válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk.

    Bejelentés azonosító: CF2
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez akkor már inkább BKK szerintem.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elrozsdásodott közműszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilyukadt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére