Válaszra vár

Levágott korlátok, ott maradt korlát darab

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu
Aminap egy idős hölgy kutyasétáltatás közben esett el az egyik levágott oszlopban. Kérem javítani, jobban kivágni a járdabetonjából.

Kérem az illetékes hatósághoz eljuttatni, Köszönöm.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 40

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Járda"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsolya a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére