Megoldott

Rozsdás közműdoboz

Tisztelt Trafficom!
A Tétényi út - Boglárka utca sarkán lévő, Trafficom feliratú szekrény erősen rozsdás, elhanyagolt állagú.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítani a küllemén.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 79

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, sokkal szebb lett.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy a bejelentett meghibásodást a következő eredménnyel javítottuk:

    TraffiCOM hibajegy sorszám: CF22.102106
    Javítás eredménye: A szekrényt lefestettü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    Tisztelt Bejelentő!
     
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megsüllyedt Magyar Posta fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos Trafficom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    Balassi Bálint utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TraffiCOM
    Greguss utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére