Megoldásra vár

Veszélyes fa

ZUGLO JESZENAK JANOS UTCA 150.ELOTT EGY A KEPEN LATHATO VASTAG FAAG ZUHANT LE A JARDARA.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Jeszenák János u. 150

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00110926 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Jeszenák János u. 150. szám előtti odvas, gombás, töredező ezüstjuhar kivágását soron kívül elvégeztettük.
    A fa
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "VESZELYES FA"-ról "Veszélyes fa"-ra.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Schmidt Laszlo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szikszó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld hulladèk elszàllitàs közterûletről

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére