Megoldatlan

Szénmonoxid szag

Anonim Járókelő

Nagyon erős a szénmonoxid szag a piac parkolójában. Meg tudnák nézni?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 7

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: "CO érzékelők vannak a mélygarázs több pontján, mely azonnal jelez, ha a megengedett értéket átlépi a szint. Egyébként minden bizonnyal mást érezhetett, mert a szén-monoxid szagtala...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    CO érzékelők vannak a mélygarázs több pontján, mely azonnal jelez, ha a
    megengedett értéket átlépi a szint.
    Egyébként minden bizonnyal mást érezhetett, mert a szén-monoxid szagtal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Törölt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor törölte az ügyet.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Szén monoxid szag"-ról "Szénmonoxid szag"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Álmos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhullott állatok a III. kerben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Zsófia utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tavasz utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére