Megoldatlan

Kialakulóban lévő kátyúk

Tisztelt XI. kerület!
A Baranyai téren a képen látható fedlap mellett, illetve kicsit távolabb kátyú alakult ki.
Főleg a fedlapnál könnyen az egész fedlap körül is kitörthet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Baranyai tér 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Újbuda Önkormányzat válasza: Korábbi helyszinelésnél nem találtak balestveszélyes
    burkolati hibákat.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 9., szerda 13:11
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Megsüllyedt bejárat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére