Megerősítésre vár

Kidőlt szekrény

Kidőlt szekrény

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út 126

Hozzászólások

  • Szűcs-Zágoni Bella visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bontásra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a
    bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá.

    Köszönjük az együttműködésüket.

    On Thu 2022
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00110831" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4160815] azonosítószám...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére