Megoldott

Hibás lépcsőfokok

Frissítés 2022.11.22
XII. kerület Hegyvidék Önkormányzat válasza:
Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.
........................
A kövek amiből a lépcső van, mozognak. Két sor. A felső részéhez közel.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Sárospatak út 11

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H David hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva! ????????
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A kövek amiből a lépcső van, mozognak. Két sor. A felső részéhez közel."-ról "Frissítés 2022.11.22 XII. kerület Hegyvidék Önkormányzat válasza: Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának. ........................ A kövek amiből a lépcső van, mozognak. Két sor. A felső részéhe...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    János kórház melletti járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Diós árok (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Konténerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Táltos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére