Megoldott

Ágak, zöldhulladék és szemét a zöldterületen

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.10.17.
XVII. ker. Önkormányzati válasz:
"Az érintett területen a főváros az illetékes."

--------------------
A Pesti út, 506. utca, 502. sor, és 501. utca által határolt zöldsáv tele van letört ágakkal és szeméttel. Helyszín a Google utcaképén: https://www.google.hu/maps/@47.4854616,19.2199115,3a,90y,180.84h,91.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4cEJlwP1qM3ImWnkYak27A!2e0!7i16384!8i8192

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 502. sor 8

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110800/agak-zoldhulladek-es-szemet-a-zoldteruleten
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor a lehullott faleveleket a szél behordja a környező utcákba, mégis a helyi önkormányzatot szokták szidni a lakosok. Ezen az ingyenes lombzsákosztás nem segít.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pesti út, 506. utca, 502. sor, és 501. utca által határolt zöldsáv tele van letört ágakkal és szeméttel. Helyszín a Google utcaképén: https://www.google.hu/maps/@47.4854616,19.2199115,3a,90y,180.84h,91.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4cEJlwP1qM3ImWnkYak27A!2e0!7i16384!8i8192"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.10.17. XVII. ker. Önkormányzati v...

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett területen a főváros az illetékes.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére