Megoldott

Bolyongó tábla

Egy ideje a környéken kering ez az oszlopostul kidőlt tábla. Legutóbb a Klauzál tér alján láttam

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1108)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A korábbi bejelentés alapján a BKK Köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán a Dohány utca Nagydiófa utca sarkáról hiányzik.
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Szombati állapot. Egy házszámmal arrébb került, és valaki megpróbálta beszúrni a földbe.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1108)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Lakossági bejelentés alapján tartott h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére