Megoldott

Földön lévő vezeték kötegek

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen vezeték kötegek vannak a földön.

Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a vezetékelés állapotát, szüntesse meg a földön lévő kötegeket!

Pontos helyszín:
47.55228299068071, 19.03431441752406

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kunigunda útja 33

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére