Megoldott

Fura növény konténerek

Eleg furák ezek a konténerek a Vérmező végében. Mintha nem erre a célra találták volna ki őket, vagy csak hiányzik róluk valamilyen külső burkolat? Mindenesetre így nem túl esztétikusak. Kérem, hogy magyarázzák meg ennek az okát.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 27

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a megnyugtató választ! Valóban szépek a növények, én is örülök nekik.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a planténerek külső borítás felújítás alatt áll. Addig is úgy gondoltuk, hogy a növények ne egy telephelyen álljanak, hanem díszítsék a...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kivágott fa pótlása Móricz Zs. körtér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére