Megoldott

Elhajlott tábla

Vagy nekimentek, vagy a mai vihar kidöntötte ezt a táblát a jókai utca elején.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1107)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Bejelentésére való tekintettel a közút...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállították.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Király/Izabella sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Terézváros (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére