Válaszra vár

Sérült keret

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.01.18.

Nem történt változás.

------

A frissen felújított elektromos szekrény kerete sérült. A járda kitört, és a jobb oldali kerete mintha nem lenne rögzítve rendesen a járdához, és mintha kissé billegne is ezáltal.
Kérem vizsgálják meg és javítsák meg a járdát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 34

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "A frissen felújított elektromos szekrény kerete sérült. A járda kitört, és a jobb oldali kerete mintha nem lenne rögzítve rendesen a járdához, és mintha kissé billegne is ezáltal. Kérem vizsgálják meg és javítsák meg a járdát."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.18. Nem történt változás. ------ A frissen felújít...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. A cím egyébként rossz, valójában a Bocskai út 34/A előtt van.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük a bejelentését. Munkatársaink felmérik a helyszínen a helyreállításhoz szükséges munkát és utána megrendeljük a javítást.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üd
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Leereszkedett vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Zrínyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére