Válaszra vár

Elfogyott fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.11.08
A DIGI válasza:

,,A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a
bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá."

-----

Elfogyott a fedlap a parkoló autó alatt.
Sajnos a feliratot nem láttam.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tas vezér u. 22

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "E.ON"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Elfogyott a fedlap a parkoló autó alatt. Sajnos a feliratot nem láttam."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.11.08 A DIGI válasza: ,,A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá." ----- Elfogyott a fedlap a parkoló autó alatt. Sajnos a feliratot nem...

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A Digi Kft-nek nincs a megjelölt címen kiépített hálózata, így a
    bejelentésben megadott alépítmény nem tartozik a kompetenciája alá.

    Köszönjük az együttműködésüket.

    On Hétf 202
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00110559" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4173246] azonosítószám...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "DIGI"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Vodafone"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KEDVES ÜGYFELÜNK!
    Levelét megkaptuk, az abban leírtakkal kapcsolatban munkatársaink hamarosan tájékoztatni fogják Önt.
    Köszönjük ügyfélszolgálatunkra küldött megkeresését!
    Üdvözlettel:
    Cseh Georgina
    M
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Leereszkedett vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Zrínyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére