Megoldott

Sérült pad

A pad háttámlája nincs a helyén.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz u. 43

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a Gesztenyés park területén a padok javítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/110520/serult-pad
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, F2QC+X4V Kutyafuttató, 1124 Hungary (47.49000624, 19.02058523, 16)"-ról "Budapest, Csörsz u. 43, 1124 Magyarország (47.49022192, 19.02061593, 16)"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gócza Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére