Megoldott

az Etele téren kiégett az egyik zöld jelzőlámpa

Az Etele téren a buszparkolóba bevezető útszakaszon vezet keresztül egy lámpás gyalogosátkelőhely. Az átkelő északi oldalán a jelzőlámpa zöld fénye nem világít, csak a piros. Kérem javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somogyi út 33

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Etele út - Etele tér csomópontban észlelt, hibás gyalogos jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását a jelzőlámpa szerviz elvégezte.

    Tisztelettel,...
  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Attila!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították a lámpát, zárható a bejelentés!
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem egyértelmű,ferde is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére