Megoldott

Üres oszlop

Tisztelt Illetékes!
A Jószef körúton a képen látható helyen eltűnt a parkoló óra tájékoztató táblája, így az oszlop jelenleg üresen áll.
Kérem az oszlop eltávolítását vagy a tábla pótlását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 59

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    A Parkolási Igazgatóság tájékoztatása szerint a táblát pótolták.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    szabálytalan parkolások - Rákóczi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    leparkolt kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére