Megoldásra vár

Koszos és elfordult tábla

Tisztelt Budapest Közút!
A József Körút 57 közelében lévő tábla koszos, és a járda felé néz.
Kérem lehetőségük szerinti javítását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 55

Hozzászólások

  • Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Köszönjük bejelentésüket, a hibát rögzítettük, a tábla helyreállításáig szíves türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel

    Szabó Gézáné
    Ellenőrzési és ügyfélkapcsolati csoportvezető
    [Leí
    ...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Köszönjük bejelentésüket, a hibát rögzítettük, a tábla helyreállításáig szíves türelmüket kérjük.

    Lázai Krisztina
    Asszisztens
    E-mail: KrisztinaMaria.Lazai@budapestkozut.hu

    [
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyvárad téri őrület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyvárad tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére