Megoldásra vár

Kiálló és kopogó fedlap

Anonim Járókelő

Kiáll a járdából és kopog a léptek alatt az elektromosos fedlap

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rökk Szilárd u. 16

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez Elmű fedlap lesz.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    ELMŰ fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Déri Miksa utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére