Megoldásra vár

kiszáradt fa

Van egy kiszáradt fa a Külső Szilágyi út - Járműtelep utca kereszteződés közelében.
Kérjük szíveskedjenek pótolni új fa ültetésével.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Külső Szilágyi út 36

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00110450 ” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    A kiszáradt fát még nem észlelte rendszerünk. A fakatasztert módosítottuk és elindítottuk a
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa metszés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére