Megoldásra vár

Kánai-tó hídja

A Kánai-tó hídja a Fülőke utca villamosmegállónál botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Madárfigyelő

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Csatoltan megküldöm a 110426. számú bejelentésre Hivatalunk válaszlevelét.

    Tisztelettel

    Landszmann Zita
    vezetői asszisztens
    telekgazdálkodási ügyintéző
    Bp.Főv.XI.ker. Újbudai Polgárm...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére