Megoldott

Bubi állomáson parkoló quad

A Krisztina téri BUBI állomáson parkol egy quad, vagy ilyesmi. Ezzel elveszi a helyet a bicikliktől, rollerektől.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, 0106-Krisztina tér

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    2022. november 3. napon küldött bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom.

    A Budapest, I. kerület Krisztina téren található BUBI állomásról a bejelentést követően
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0053874/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00110420

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a kerületi Közterület Felügyeleti Iroda jogosul...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a bejelentést, engem is zavar már egy ideje! Szerintem simán csak zöldfelületen parkol.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkolás"-ra.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Huszár András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friedrich Born rakparti parkolósáv használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Friedrich Born rakpart Déli irány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Építő utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére