Megoldatlan

Munkálatok miatt fák gyökerei elvágva

Munkálatok miatt fák gyökerei elvágva a Dayka Gábor utca 8-16. között.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 8

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azért szomorú, mert az önkormányzat adja az engedélyt fák ültetésére közterületen. Ezek szerint nem volt ültetéskor közműegyeztetés? Ha majd rádől egy fa egy járműre, vagy egy emberre, akkor ki les...
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza:" Tilos 5-5 méter távolságban fák ..ültetése"
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. október 14., péntek 11:08
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Munkálatok miatt fák gyökerei elvágva Dayka Gábor utca"-ról "Munkálatok miatt fák gyökerei elvágva"-ra.

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére