Megoldásra vár

Hiányzó burkolati felfestés

Anonim Járókelő

Az Árpád híd budai hídfőjénél a villamost és a forgalmi sávokat elválasztó betonszegély és a peron melletti gömbsüvegsor között egy szakaszon nincs fizikai elválasztás a belső forgalmi sáv és a villamospálya között, miközben (a megkülönböztetett jelzést használó gépjárműveket kivéve) itt nem lehet ráhajtani a villamospályára. Talán ez is hozzájárulhatott, hogy tegnap egy külföldi rendszámú kisteherautó itt akart visszafordulni, aminek következtében összeütközött a villamossal.
A további balesetek elkerülése érdekében szükséges lenne a forgalmi jelzések egyértelműsítése, ezért a két fizikai akadály között folytonos fehér elválasztó vonalat kellene felfesteni, hogy még véletlenül se akarjon itt valaki visszafordulni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 110399-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Az Árpád híd két hídfőjében a közúti pálya és a villamos pálya közötti sziget a megkülönböztetett jelzé
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongálódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére