Megoldásra vár

Elfordultak

Elfordultak a táblák.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 5

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Diadal utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tükör kiütve

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Diadal utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomtervezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lőrinci út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére