Megoldásra vár

5 forgalomirányító lámpát tartó oszlop rozsdás

Anonim Járókelő

Tisztelt Budapest Közút,

5 forgalomirányító lámpát tartó oszlop rozsdás -Tétényi út

3db Tétényi Bártfai kereszteződés

2 db Tétényi Fraknó kereszteződés

Betervezik a festést vagy cserét esetleg 2023-ra?

Hosszú évtizedek óta nem történt az oszlopokkal semmi, nem illenek így a budai utcaképbe.

Budapest, Tétényi út 16, 1115 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 16

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Tétényi út - Bártfai utca és Tétényi út - Fraknó utca csomópontokban észlelt, korrodált tartószerkezetekkel kapcsolatos bejelentését.
    A tartószerkezetek festését ü
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint felejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ágnes Szabó
    Illetékes: Budapest Közút
    Galambóc utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem egyértelmű,ferde is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére