Megoldatlan

Kerítésről kinövő növényzet

A kerítésről kinyúló, kihajló növényzet miatt a járda kevesebb mint fele használható.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Sánc u. 13

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a probléma nem oldódott meg. Lehet, hogy felszólították a tulajdonosokat, de azok erre nem tettek semmit. A kihajló/kikúszó növényzet az egyébként nem is keskeny járda felét elfoglalja.
  • Jogos Péter visszajelzésére vár.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem tudták rávenni a tulajdonosokat, hogy a járda felét elfoglaló, kihajló iszalagot vágják vissza...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    2023. január 2. napon küldött bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom.

    A Sánc utca 13. szám előtt és annak környezetében tapasztalt jelenségeket Budavári Közterü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy a bejelentést az alábbi címre küldjék meg, egy hasonló bejelentésem eredményre vezetett így a 27-es busz megállójánál kinövő borostyán esetében. Köszönöm!

    Jámbor Zsolt
    ügyintéző
    Budapest...
  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köztereseknek tovabb lehetne kuldeni...
  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterület.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az ingatlanokról kihajló növényzet nyírása és a keletkető zöldhulladék elszállítása az ingatlan tulajdonosának feladata.

    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett utcarész Budapest Főváros kezelésében van.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hiv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A sérült kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Bérc utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére