Megoldásra vár

Felesleges oszlop?

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.11.16.
Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő oszlopon "Várakozási övezet (zóna)" jelzőtábla volt kihelyezve, mely az övezet határainak módosításával elbontásra került.
A "Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tárolásának szabályozásáról szóló 30/2010. (VI. 4.) Főv. Kgy. rendelet 6. melléklet II. fejezete" a parkolásüzemeltető hatáskörébe utalja a parkolással kapcsolatos forgalomtechnikai eszközök üzemeltetését.
Kérjük, az oszlop elbontásával kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg."

-----

Mielőtt lezárták az utat az autók elől, megállni tilos tábla volt az oszlopon. Azóta üresen áll. Ha nincs oka a megmaradásának, kérem távolítsák el, ezzel javítva az utcaképet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér M

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A feleslegessé vált oszlop eltávolításához szükséges intézkedéseket megtettük, kérjük szíves türelmét a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Mielőtt lezárták az utat az autók elől, megállni tilos tábla volt az oszlopon. Azóta üresen áll. Ha nincs oka a megmaradásának, kérem távolítsák el, ezzel javítva az utcaképet."-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.16. Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő oszlopon "Várakozási övezet (zóna)" jelzőtábla volt kihel...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért is ne használjam? Tényeket közöltem, hogy akkor mire volt használva. Ha többé nincs rá szükség akkor vigyék el. Ilyen egyszerű az eset. Vagy azt értelmezte a Közutas illető, hogy megállni tilos...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Kérjük a Bejelentőt, hogy a jövőben ne a 10 évvel ezelőtti Google Streetview képeket használja az információja forrásának! A bejelentésben szereplő o
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére