Megoldott

Törött roncs rendszám nélkül

Törött rendszám nélküli autót felejtettek el.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vas Gereben u. 9

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem láttam a héten már ott.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. október 2-án érkezett 110250. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mu
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Színes kiasutó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Varjú Kálmán utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vásár tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott fehér kisautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Mészáros Lőrinc utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére