Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

Frissítés: 2023.06.12.
Bejelentő visszajelzése:
"Nincs változás"
----------
FRISSÍTÉS: 2023.03.09.
ÓBFK válaszából: poller kihelyezését nem tervezik, a szabálytalan parkolók elleni fellépés folyamatos.
------------------
Az állandósult szabálytalan parkolás miatt pollerek kihelyezése lenne indokolt. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római oszlop

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Az állandósult szabálytalan parkolás miatt pollerek kihelyezése lenne indokolt. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ról "Frissítés: 2023.06.12. Bejelentő visszajelzése: "Nincs változás" ---------- FRISSÍTÉS: 2023.03.09. ÓBFK válaszából: poller kihelyezését nem tervezik, a szabálytalan parkolók ell...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Parkolás"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés nevét "Poller kihelyezése"-ról "Szabálytalan parkolás"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás nincs.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [cid:image001.png@01D95283.9A687270]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járdaszakasz nincs Részvénytársaságunk kezelésében, ezért illetékességből kérjük, forduljon a kerületi önkormányzath
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gépjárművek parkolnak az úttestten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Leparkolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ulbricht Walter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére