Megoldásra vár

Forgalomból kivont jármű közterületen parkol

Irányi Dániel utca 48 szám előtt forgalomból kivont, Volkswagen Transporter autó parkol. Körülbelül négy éve áll ugyanazon a helyen, 2022. 06. 21-én vonták ki a forgalomból, műszaki érvényessége 2020. 11. 07-én lejárt. Az itt lakóknak rendszeresen máshol kell parkolniuk a helyhiány miatt, ezért szeretném kérni az autó elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Irányi Dániel u. 48

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. október 2-án érkezett 110221. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ
    ...
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Ja de mègis.
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem fogjàk elvinni.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Színes kiasutó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Varjú Kálmán utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vásár tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott fehér kisautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Mészáros Lőrinc utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére