Megerősítésre vár

Tócsa a járda közepén

A Szegedi út 14. kerületi részén Rákosrendezőnél a járdán van egy süllyedés, itt eső közben/után megáll a víz, látszik, hogy már egy csapás ki is alakult a járda mellett, hogy ezt gyalog és biciklivel kikerüljék az emberek. Kérem az önkormányzatot, hogy lehetőség szerint javítsák.
Ugyanitt a telket, ami előtt a járda elhalad, nagyjából szemetelésre használják, jó lenne kitakarítani, kérem hívják fel erre a telek tulajdonosát!
köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szegedi út 74

Hozzászólások

  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt aztán semmilyen változás nem történt. Ha a MÁV az illetékes, akkor - tapasztalataim szerint - nem is fog.
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 110220 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Tisztelt Járókelő!

    A lenti bejelentésben jelzett telek, amely előtt a járda elhalad, tulajdonosa nyilvántartásunk szerint a MÁV Zrt., kérjük a panaszt a társaságnak szíveskedjenek továbbítani!

    Üdvöz
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00110220 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A tárgyi munka tervezett, várhatóan november végéig megvalósul.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére