Megoldott

Elfordult jelzőtáblák

Elfordultak a táblák. Kérem, fordítsák vissza.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szent László tér 17

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszafordították őket.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem ég a sárga lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Terebesi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baleset miatt kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Sírkert út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére