Megoldott

Még mindig szemétlerakat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.10.06.:
A bejelentőtől érkezett kiegészítés:
T.Járokelo!
A fotó lemaradt a bejelentésről. A helyszín XIII Tátra -Wallenberg sarok, RONI ABC. NEM oldódott meg a probléma, mert a CD állvány 4 hete itt van. Aforgószéket elvitték, de az állvány itt maradt. Az egész ABC környezete egy förtelem.Ide vizelnek, a kutyák ide piszkítanak. T Karácsony Magdolna jöjjön egyszer el, és személyesen győződjön meg arról, hogy egy élelmiszer üzlet hátsó bejárata, hogy néz ki.
Köszönjük a segítséget!

---------------

XIII. Kerulet Tatra-Wallenberg utca sarkán Roni kozert raktar helyisegenek oldalaban,4 hete egy CD allvanyt kerulgetunk.
A forgo irodaszeket mult heten elvitték. Koszonjuk szepen!
Megoldhato lenne,ha ezt a sarkot egy kő viragladaval keresztben le lehetne zárni? Esztetikus is lenne.
Koszonjuk!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Raoul Wallenberg

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet a helyszínt ellenőrizte. A cd állvány elszállításra került, illetve az itt működő üzlet üzemeltetőjét felszólították az ingatlan előtti terület tisztántart
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII. Kerulet Tatra-Wallenberg utca sarkán Roni kozert raktar helyisegenek oldalaban,4 hete egy CD allvanyt kerulgetunk. A forgo irodaszeket mult heten elvitték. Koszonjuk szepen! Megoldhato lenne,ha ezt a sarkot egy kő viragladaval keresztben le lehetne zárni? Esztetikus is lenne. Koszonjuk!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.06.: A ...

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentőtől érkezett kiegészítés:
    T.Járokelo!
    A fotó lemaradt a bejelentésről. A helyszín XIII Tátra -Wallenberg sarok, RONI ABC. NEM oldódott meg a probléma, mert a CD állvány 4 hete itt van. A...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Még mindig szemetlerakat???"-ról "Még mindig szemétlerakat"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehullott levelek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Angyalföld szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidőlt kutyapiszok-kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére