Megoldott

Eldugult víznyelők Ferencváros vasútállomásnál

Anonim Járókelő

IX. kerület, Ferencváros vasútállomás előtt több víznyelő (legalább 4 db) eldugult, mindezzel óceánt képezve a Fék utcában.
Kérjük a csatornák mielőbbi ALAPOS kitakarítását!
-> FCSM Zrt!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, 0916-Ferencváros vasútállomás - Fék utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üze
    ...
  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szabadkai út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére