Megoldott

Nagyon sok cigicsikk

Tisztelt Illetékes!

A Gyöngyösi utca metróállomás Újpest irányú lejárójánál a képen látható helyen rengeteg az eldobott cigarettacsikk. Kérem, végezzék el a terület takarítását!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyöngyösi utca M

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidobott fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére