Megoldott

Graffitis közmű szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő közmű szekrényt megrongálták, graffitis.

Kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a kéretlen firkát!

Pontos helyszín:
47.492206563824205, 19.05337930487724

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Piarista köz 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0052652-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00110133

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes Budapest Közút...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér (1. ponton) (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére