Megoldott

Graffiti

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen graffiti van a hídra vezető felhajtó lábán.

Kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a kéretlen firkát!

Pontos helyszín:
47.49086314730563, 19.04500544834209

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér 4165

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztánta
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére