Megoldásra vár

Rongált elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szekrényt megrongálták, graffitis, reklám anyagokkal terhelt.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt!

Pontos helyszín:
47.49099273299353, 19.04468090106115

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Döbrentei tér 4165

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0052654/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00110131

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság kös
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér (1. ponton) (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére