Megoldásra vár

Kiszáradt fatörzs

FRISSÍTÉS 2022.10.04. FŐKERT válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.
-------------------------------------------

A Jókai Mór utca 89-el szemben van egy kiszáradt fatörzs.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Jókai Mór u. 89

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Németh Zs.!

    Köszönjük megkeresését.
    Bejelentése nyomán a címet nyilvántartásunkba vettünk, helyszíni szemlénk alapján a kiszáradt fa eltávolítását előjegyeztük.
    Tájékoztatjuk, hogy a felmért
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Jókai Mór utca 89-el szemben van egy kiszáradt fatörzs."-ról "FRISSÍTÉS 2022.10.04. FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. ---------------------------...

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljo...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolóban hagyott fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Széchenyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dzsumbuj

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bem utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére