Megoldott

Graffitis a megálló

Kérem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér H

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper. Jó gyors volt. Köszönjük!
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0052679/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00110101

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy Kollégáink letakarították az I...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbuda, Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Flórián tér (Vörösvári út) (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére